Jeśli kiedykolwiek widziałeś fryzurę która bardzo ci się podobała i pomyślałeś: “Żałuję, że nie mogę, jej mieć z moimi kręconymi włosami.” Życzenienia się spełniają! Kręcone włosy mają czasem złą reputację, gdyż ten typ włosów jest trudniejszy niż inne. Jest też jednak tak wszechstronny w stylizacji, jak każdy inny rodzaj włosów.

Od krótkich do długich kręconych stylizycji, oto nasze ulubione męskie fryzury na kręcone włosy:

Dłuższe kręcone włosy grzywka

Dłuższe kręcone włosy grzywka
gulserinak1955/Shutterstock.com

Wyraźny stykl i lekko potargane włosy wyróżniają tą fryzurę od reszty. Loki w centrum uwagi, płynące w dół, dodają temu stylowi poczucie ruchu.

Dłuższy Styl Mocno Kręcone Włosy

Dłuższy Styl Mocno Kręcone Włosy
Photomaxx/Shutterstock.com

Ta fryzura podkreśla naturalny charakter korkociągowo kręconych włosów. Ciemne zadbane włosy doskonale odnajdują się w tych lokach.

Kręcone i Pofalowane

Siwe kręcone włosy fryzura męska
kurhan/Shutterstock.com

Szukasz fryzury, które przeciera nowe szlaki? Sprawdź tę kombinację: delikatnie niedbałe zaczesanie z przodu i wygładzone włosy z tyłu. Włosy które dodają charakteru.

Krótkie Niepewne Loki

Kręcone Sztywne włosy
Elquest/Shutterstock.com

Jeśli chcesz się ostrzyc tak aby oswoić swoje loki, ten styl jest dla ciebie. Loki są cięte krótkie i przylegające do głowy, a rezultat: gęsto zbite loki, które nadają włosom mnóstwo tekstury.

Kręcona Bujna Grzywa

Kręcone włosy i grzywa pod kątem Ta stylowa grzywka odrywa kręcone włosy od skrajności. Z boku zaczesanych włosów wyrasta eksplozja loków, a włosy po bokach są obcięte i dostarczają tym samym kontrastu.

Profesjonalne loki

Zbite kręcone włosy
Minerva-Studio/Shutterstock.com

Nie chcesz wyglądać zbyt ekstrawagancko ze swoimi lokami? Spróbuj: tego czystej i schludnej fryzury. Loki dają fryzurze dużo obecności, ale nie są one zbyt niesforne.

Męski kok

Samuraj z kucykiem

Wiązanie wszystkich swoich włosów w kok dla faceta jest to łatwy i modny sposób na oswojenie kręconych włosów.

Boczny zaczes – Podcięcia

Kręcona góra na bok wygolone bokiTen ekstremalny styl przesuwa granice odłączonego podcięcia. Włosy na boku praktycznie nie istnieją – ekstremalnie krótkie. Włosy na górze bujnie zaczesane  podkreślają ten kontrast.

Ciężka Asymtryczna grzywka

Okrągła twarz objętośćBałagan opanowany: kręcone włosy w stylu niesymetrycznym. Ta fryzura dodaje rozjaśnienia po bokach i z tyłu, au góry wezbrana czupryna. Dodając tym samym fryzurze mocnej obecności i dużo objętości.

Krótkie Boki i Kręcona Góra

Góra Kręcona boki cieniowane

Ten styl łączy potargane włosy z doskonalerzeźbionymi bokami. Jest to fryzura, aby zrobić dobre wrażenie. Kropla pomady działa szczególnie dobrze, aby podkreślić charakter kręconych włosów.

Cienkie Kręcone Włosy

Vincent Cassel Kręcone Włosy
Featureflash Photo Agency/Shutterstock.com

Vincent Cassel to unikalne podejście do cienkich, kręconych włosów. Poprzez zaczesanie do góry i na boki pozwala mu to zachować jego naturalny wygląd. Nakładanie się warstw włosów daje im dodatkową objętość. Natomiast dłuższa górna partia i krótsze boki zapewniają piękny kontrast.

Mocno zakręcona góra

Kręcona Góra Krótkie Boki W tej wersj kręcone włosy znajdują swoje miejsce na górze głowy, a zanikają stopniowo przechodząc w krótko wygolone, schludne boki. To jest dosyć nieformalny styl, który czerpie dalekie inspiracje z fryzury a la irokez.

Długie Loki

Dłuższe loki Styl rozczorchrany
Dean-Drobot/shutterstock.com

W tej fryzurze, nie ma niczego poza lokami. Włosy długie i styl zaprojektowany tak, aby stworzyć ciekawą stylizacje z jednolitych loków pokrywających całą głowę. Jeśli zadbamy o to by włosy były zawsze w dobrej kondycji uzyskamy naprawdę szarmancki efekt.

Krótkie i gęste kręcone włosy

Krótkie zbite kręcone włosy
Elquest/Shutterstock.com

Oto kolejny styl, który oswaja kręcone włosy. Ten bardzo krótki fason okazuje loki w gęsto zbitej zunifikowanej i lekko potarganej formie. Fryzura uniwersalna: wystarczająco elegancko na oficjalną okazję oraz delikatnie niesfornie do bardziej nieformalnego stroju.

Średnie kręcone zaczesane na jeża

Zaczesane kręcone dłuższe włosy
Dave-Pot/Shutterstock.com

Oto fajna odmiana klasycznego uczesania na jeża, która jest idealna dla mężczyzn z dłuższymi włosami. Loki dodają dodatkowej objętości temu uczesaniu, co daje nam całkiem schludny efekt i ekscytujący styl.

Asymetryczny Curly Fringe

Asymetryczne kręcone włosy dla faceta
lukas_zb/Shutterstock.com

Bądź stylowy bez kłopotu z tą asymetryczną kręconą grzywką. Kilka loków zarzuconych na bok, podczas gdy reszta jest w nieładzie.

Kręcone zbuntowane

Trzy Strony Kręcone Włosy

Niby niedbale, ale jednak dokładnie wystilizowane loki gęsto zdobią górę głowy. Boki zostają wygolone, aż do zera zaraz przy uszach. Młodzieżowa fryzura, która bez wątpienia przyciąga wzrok.

Kręcone zaczesane do tyłu

Kręcone Zaczesane do TyłuJeśli masz większy czoło masz dwa wyjścia. Oto jedno z nich: zaczesanie do tyłu w tym stylu jest doskonałym wyborem dla Ciebie. Twarz jest punktem centralnym, podczas gdy włosy kręcone trzymane z tyłu i po bokach.

Gwiazdorskie Loki

Gwiazdorskie loki styl na kręcone włosy
Tinseltown/Shutterstock.com

Jeśli lubisz utrzymywać loki razem na górze głowy, ten nieco krótszy styl jest doskonałym wyborem. Loki są skupione razem i nabierają zaokrąglonego, falującego wyglądu.

Zaplątani styl kręcone

średnio długie kręcone włosy dla faceta z okładki
In-The-Light-Photography/Shutterstock.com

Wersja na wysokiej teksturze dla faceta. Męska fryzura na kręcone włosy, ten splątany styl jest jednym z naszych ulubionych. Loki gęste, skręcone i zbite dodają objętości włosom i podnoszą je naturalnie.

Falowane dłuższe włosy do okularów

Falowane Włosy z okularami

Falowane włosy zaczsane delikatnie na jedną stronę doskonale komponują się z grubymi czarnymi oprawkami.

Krótka fryzura na kręcone włosy

Krótka fryzura na kręcone włosy
s_bukley/Shutterstock.com