10 Fryzur na Piłkarza. Niech zainspirują Cię Najlepsi!

10 Fryzur na Piłkarza. Niech zainspirują Cię Najlepsi!

Fajnie jest być piłkarzem. Oprócz zwrotnych sum na koncie i atrakcyjnych kobiet życiu piłkarzy towarzyszy sława, powodująca, że stają się oni nośnikami trendów. Jako że miliony spojrzeń towarzyszą im przede wszystkim na boisku, gdzie modowo poszaleć nie mogą, głównym wyznacznikiem ich stylu stają się fryzury.

Codziennie tysiące internautów poszukują inspiracji: fryzura na Ronaldo, fryzura Messiego, czy fryzura na Pazdana, chcą zainspirować się fryzurowymi wyborami swoich idoli. A jako że Ci najpopularniejsi swoje uczesania zmieniają dość często kierując się najnowszymi trendami (czasem będąc trendów twórcami!) warto zapoznać się z szerokim wachlarzem piłkarsko-fryzurowych wyborów.

Fryzura Cristiano Ronaldo
Fryzura Cristiano Ronaldo

Fryzura Ronaldo – number one fryzurowych trendsetterów.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn świata, a zdjęcia jego fryzur mają niemal tyle samo wyświetleń co strzelane gole.

Patrząc wstecz na karierę Ronaldo, widzimy niemalże cały przekrój męskich fryzur. Ci którzy szukają inspiracji powinni prześledzić fryzury cr7, a z pewnością znajdą coś dla siebie.