Fajnie jest być piłkarzem. Oprócz zwrotnych sum na koncie i atrakcyjnych kobiet życiu piłkarzy towarzyszy sława, powodująca, że stają się oni nośnikami trendów. Jako że miliony spojrzeń towarzyszą im przede wszystkim na boisku, gdzie modowo poszaleć nie mogą, głównym wyznacznikiem ich stylu stają się fryzury.

Codziennie tysiące internautów poszukują inspiracji: fryzura na Ronaldo, fryzura Messiego, czy fryzura na Pazdana, chcą zainspirować się fryzurowymi wyborami swoich idoli. A jako że Ci najpopularniejsi swoje uczesania zmieniają dość często kierując się najnowszymi trendami (czasem będąc trendów twórcami!) warto zapoznać się z szerokim wachlarzem piłkarsko-fryzurowych wyborów.

Fryzura Cristiano Ronaldo
Fryzura Cristiano Ronaldo

Fryzura Ronaldo – number one fryzurowych trendsetterów.

Cristiano Ronaldo jest jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn świata, a zdjęcia jego fryzur mają niemal tyle samo wyświetleń co strzelane gole.

Patrząc wstecz na karierę Ronaldo, widzimy niemalże cały przekrój męskich fryzur. Ci którzy szukają inspiracji powinni prześledzić fryzury cr7, a z pewnością znajdą coś dla siebie.

Cristiano Ronaldo – najnowsza fryzura

Rok 2016 Ronaldo przywitał fryzurą stonowaną – puchar Złotej Piłki 2016 odbierał w klasycznym krótkim obcięciu z lekko dłuższa górą. Tę samą fryzurę, z lekko dłuższą górną partią, prezentował podczas tegorocznej Ligii Mistrzów i Euro 2016.

Crisitano Ronaldo Fryzura 2016

Fryzura na piłkarza – najnowsze uczesania.

Dłuższa góra – i jej flagowi reprezentanci

Fryzury znanych piłkarzy wpisują się w obowiązujące trendy. Najczęściej wybieranym przez futbolistów uczesaniem jest popularna od wielu sezonów fryzura z dłuższą górną partią i krótszymi włosami po bokach i z tyłu.

David Beckham

David beckham góra na gładko

Wersję z zaczesaniem do góry prezentuje od kilku sezonów David Beckham. Ten wyjątkowo dbający o look piłkarz bawi się długością, wygalając bardziej lub mniej boki, zaczesując górę na gładko bądź zostawiając ją w dużym nieporządku. Piłkarz jest zdecydowanie dobrą fryzurową inspiracją.

Rozczochrana góra

Beckham rozczochrana góra

Zaczesane do gory

Beckham David Fryzura zaczesana do góry

Lionel Messi – fryzura warta uwagi

Messi zaczesane do góry

Fryzurę na dłuższej górnej partii nosi również Lionel Messi. Piłkarz lubi eksperymentować z długością- raz zaczesując górę na bok, raz stawiając ją do góry.Z pewnością wszystkich zaskoczyła najnowsza fryzura Messiego – piłkarz zaprezentował blond włosy i pokaźny zarost. Warto się wzorować!

Messi Włosy Blond

Lionel Messi Włosy blond 2016

Fryzura Piłkarza czyli Wygolone boki

Wygolone boki to wciąż popularny trend wśród najnowszych fryzur piłkarzy. Jako że na boisku nie obowiązuje dresscode, panowie mogą sobie pozwolić na bardzo odważne wygolenia.

Wygolone boki Cr7

Ronaldo Wygolone Boki

Torres – Dłuższa góra, wygolone boki

Torres na Bok Dłuższa góra

Philipe Conthinuo Wygolone boki

Conthinuo Wygolone boki

Fryzura na piłkarza, czyli na bok – Marco Reus

Marco Reus na bok na mokro

Zaczesanie na bok wybierają zwyczajowo panowie ułożeni, ceniący sobie klasykę i porządek. Porównajcie, czy piłkarze z tego typu uczesaniem prezentują tego typu charakter na boisku.

Gahret Bale

Gareth Bale na bok

Polska reprezentacja – najnowsze fryzury.

Fryzura Lewandowskiego

Lewandowski włosy na bok

Polska gwiazda prezentuje bardzo modny typ uczesania. Dłuższa góra o dużej objętości, zaczesana na bok. Bez względu na to, czy to autorska wizja króla strzelców, czy jego dbającej o wizerunek żony – warto się inspirować.

Fryzura „na Pazdana”

Pazdan na łyso

Łatwa do stworzenia, wygodna w stylizacji i nie sprawiająca kłopotów podczas meczu. Polecamy panom, którzy borykają się z problemem łysienia. Pazdan jest dowodem na to, że bez włosów można wyglądać dobrze.

Piszczek – fryzura dobrana do kształtu twarzy

Piszczek Zaczesane do góry

Przez wielu uważany, za najlepiej obciętego piłkarza polskiej reprezentacji. Jego fryzura jest dobrze dobrana do kształtu twarzy – warto pamiętać o tym, że nawet najmodniejsza fryzura niepasująca do właściciela wyglądać będzie niekorzystnie.

Fabiański – fryzura z przedziałkiem na bok

Fabianski Łukasz gładko na bok

Klasyczne uczesanie z przedziałkiem na bok. Fryzura modna, elegancka. Zapewne dobrze sprawdza się zarówno na boisku jak i na pomeczowych bankietach.