Fryzury męskie w 2019 roku będzie to istne odrodzenie już znanych, starych trendów w ciekawych, nowoczesnych odsłonach. Ich spory wybór sprawia, że każdy mężczyzna, bez względu na typ urody, rodzaj włosów i ich długość może znaleźć coś dla siebie.

Nadchodzący okres, to bez wątpienia zwrot w stronę dłuższych fryzur, które podkręcone pazurem dzikich ułożeń na górnych partiach, stanowią uniwersalny sposób na męski look w każdym wieku. Połączona z krótkimi wycięciami w dolnych częściach staje się również bardzo praktyczną fryzurą, która jest doskonała na wiele okazji, a przy tym jest bardzo wygodna.

Ta popularna już od co najmniej dwóch lat fryzura męska zwana pompadourem nie schodzi z tapety, a wręcz ciekawie ewoluuje w stronę klasycznych, zaczesanych stylizacji, które sprawdzają się u mężczyzn, którzy preferują fryzury o krótszych bokach. Nowoczesne wersje są często również dłuższe, luźno stylizowane i bardziej naturalne. Pojawiają się tutaj również ciekawe upięcia w koczki czy kucyki na samuraja. Nie można jednak zapomnieć o klasyce, która nigdy nie wychodzi z mody jak krótkie militarne cięcia, czy też proste cieniowane fryzury.

Poniżej znajduje się ponad 100 najpopularniejszych fryzur męskich na 2019:

Wystrzępione grzywy

Fryzura krótka na Jeżyka

To nietuzinkowe cięcie, to trend znany już od dłuższego czasu, niemniej stale nie traci na popularności. Fryzurę można wykonać po stożkowym przycięciu boków, pozostawiając górną warstwę wyraźnie dłuższą. Grzywka jest tutaj przycięta pod kątem, przez co daje wiele możliwości stylizacyjnych. Ta fryzura męska jest idealna dla wielu kształtów twarzy, niemniej najlepiej prezentuje się u mężczyzn o tej okrągłej, która zyskuje smuklejszy wyraz.

Można zaczesywać postrzępioną grzywkę na twarz, bądź stylizować ją w górę, na efektownego jeża. Włosy są lekkie i łatwe w stylizacji, a bez względu na rodzaj ułożenia zawsze wyglądają naturalnie, odrobinę niefrasobliwie.

Nowoczesny Cezar lub militarne cięcie

Fryzura Męska na Cezara

Ta popularna i nigdy nie wychodząca z mody fryzura męska nie bez powodu jest tak często wybierana przez mężczyzn. Jest bardzo wygodna i nie bez powodu stanowi idealną fryzurę dla żołnierzy. Krótka długość jest stylowa, a przy tym łatwa w utrzymaniu i wykonaniu za pomocą maszynki. Idealna dla każdego typu urody pod warunkiem, że zostanie umiejętnie wycięta na bokach. Zbyt ostre wycięcie może niekorzystnie współgrać z okrągłymi lub kwadratowymi owalami twarzy.

Do stylizacji najczęściej nie są potrzebne żadne szczególne zabiegi. Jeżeli wycięcie ma odrobinę dłuższą górę, wystarczy minimalna ilość żelu dla uzyskania efektownego jeża, a całość gotowa jest w kilka sekund.

Prosta klasyka

Fryzury Męskie - Prosta klasyka

Ta uniwersalna i niezwykle swobodna fryzura męska jest idealna pod wieloma względami. Klasyczne cięcie, lekko dłuższa góra oraz łatwość w stylizacji, przemawiają szczególnie do panów, którzy lubią szybko zyskać fajny efekt. Pokazy mody na najbliższe sezony, bez wątpienia promują ten typ bardzo prostej i stylowej zarazem fryzury. Warto jednak podczas cięcia zachować naturalne ułożenie warstw włosów, co pozwoli zachować maksymalną objętość i naturalną strukturę.

Ich stylizacja jest prosta, gdyż często po umyciu wystarczy je delikatnie wysuszyć i pozostawić naturalne ułożenie. Dla ciekawszego efektu można zastosować kosmetyki do stylizacji i utworzyć fale lub zaczesać całość w tył.

Pompadour z przedziałkiem na bok

Fryzury Męskie - Pompadour z przedziałkiem na bok

Cięcie podkreślające ułożenie na bok to z pewnością powrót fryzur męskich z 1960 roku w wielkim stylu. Stylizacje w klimacie pompadour są powszechnie znane w dziejach całej historii mody, a ponieważ można je wykonać na różnych długościach włosów – zarówno przy nieco dłuższych kosmykach zaczesanych na bok, lub tych nieco krótszych w stylu amanta, stały się sporym polem do popisu przez te wszystkie lata do dziś. Jest to idealne cięcie dla mężczyzn o gęstych włosach, gdyż wówczas zyskuje ono wyjątkowo ciekawego przestrzennego ułożenia.

Nieco krótsze boki i dłuższa góra z podkreślonym przedziałkiem, nie wymagają też niezwykłych umiejętności stylizacyjnych, wystarczy zgrabnie zaczesywać je na bok wykorzystując odrobinę kosmetyku. Dla zyskania bardziej wyrafinowanego efektu, warto ułożyć je w stylu na mokro. Przy nieco dłuższych włosach lub lekkiej grzywce, świetnie wyglądają zaczesane lekko do przodu, tworząc zadziorny, nieco tajemniczy look.

Krótki tył i boki

Fryzury Męskie Krótki tył i boki zaczesane - Fryzury męskie 2017

Ta fryzura to efektowne krótkie cięcie po bokach i z tyłu, z wyraźnie dłuższą górą. Ten typ uczesania powinien być stopniowo zwężany ku końcówkom u góry w stronę przodu. Jest to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy lubią się wyróżniać.

Pozwala na wiele ciekawych ułożeń, nadając wyjątkowego stylu i wyrafinowania. Fryzura najlepiej wygląda zaczesana w górę, wymaga jednak kilku chwil do uzyskania idealnego efektu.

Boczne wycięcie

Fryzury Męskie Boczne wycięcie - Fryzury męskie 2017

To sexy wycięcie na bok, to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich z dłuższymi włosami. Wygolony bok jest zadziorny, nieco rockowy, a przy tym sprawdza się u mężczyzn, którzy nie chcą tracić zbyt dużo czasu i wysiłku na codzienne układanie fryzury.

Gotowy look powstaje w kilka chwil, wystarczy tylko zaczesać włosy na bok i gotowe. Pozwala wyeksponować „lepszy” profil.

Prosta, krótka fryzura

Fryzury męskie 2017 - Prosta krótka fryzura

Nieco dłuższa góra, boki i tył krótki – to doskonałe rozwiązanie dla facetów, którzy lubią bawić się fryzurą i nie chcą ograniczać się do jednej stylizacji. Ułożenie na bok, gustowny jeżyk, gładkie zaczesanie w tył – to tylko kilka opcji, które daje to fenomenalne cięcie.

Dobrze wycieniowane są podatne na zmiany i świetnie się układają.

Zaczesanie w tył dłuższe włosy

Fryzury męskie 2017 - Zaczesanie w tył

Ten prosty i krótki styl, pozostawia włosy nieco dłuższe na górze, a po bokach i z tyłu krótsze. To świetny sposób na zabawę i eksperymenty z wyglądem, a przy tym stanowi klasykę gatunku. Idealna fryzura dla mężczyzn o gęstych włosach, które są podatne na układanie.

Dłuższa góra może być ciekawym i efektownym sposobem na fryzury męskie w stylu samuraja, które świetnie współgrają z dłuższym zarostem i brodami.

Męski bob

Fryzury męskie 2017 - Męski bob

Ostatnie sezony jak nigdy, pokazują ciekawe odsłony męskich dłuższych włosów. O ile większość mężczyzn decyduje się na krótsze cięcia, Ci z panów którzy mogą poszczycić się piękną dłuższą fryzurą, w tym roku mogą postawić na męskiego boba. Długość do obojczyka, powyżej ramion wygląda schludnie i bardzo świeżo. Co ciekawe sprawia także, że cała sylwetka nabiera lekkości, prezentuje się szczuplej. Ważne jest jednak cięcie proste, bez zbędnych cieniowań, które mogą uczynić fryzurę bardziej kobiecą. Bob jest idealny do ciekawych upięć, a w wersji rozpuszczonej, bez zbędnych stylizacji wygląda niczym u surfera i jest bardzo sexy.

Nietypowe wycięcia

Fryzury Męskie Nietypowe wyciecia Broda

Wariacje fryzur męskich z dłuższą górą i krótszymi bokami mogą być rozmaite, a w tym roku jak najbardziej warto stawiać na różne rozwiązania. Nie schodzący ze szczytów popularności styl drwala łączący efektowne dłuższe włosy z brodą czy ponadczasowe krótkie podgolone boki i tył, pozwalają puścić wodze fantazji i wyróżnić się z tłumu.

Militarne Cięcie

Fryzury Męskie Militarne Ciecie

Dłuższa góra

Fryzury Męskie - Pompadour z przedziałkiem

Zaczesane do góry

Fryzury Męskie Krótki tył i boki - Fryzury męskie 2017

Męski Bob wersja blond

Fryzury Męskie - Męski bob Blond

Przedziałek zaczesny na bok

Rude włosy zaczesane na bok robią furorę
nd3000/shutterstock.com

Krótsze włosy zaczesane do góry

Delikatnie rude włosy postawione do góry
arek_malang/shutterstock.com

Zaczesane na Gładko oraz krótsze boki

David beckham góra na gładko

Nastroszona góra

Nastroszona góra.

Włosy blond zaczesane do tyły oraz wygolone boki

Postawiona góra i krótka grzywka

Modna Krótka Fryzura - Zaczesana

Włosy na bok krótsze boki i tył

Włosy na bok krótsze boki i tył

Fryzura z wyraźnym przedziałkiem

Fryzura z przedziałkiem broda

Wygolone boki różnej długości

boki wygolone o różnej długości

Rozczochrana Grzywa krótko wygolone boki

Rozczochrana Grzywa krótko wygolone boki
Myvisuals/shutterstock.com

Falowane włosy blond zaczesane

Falowane włosy blond zaczesane
Michaela-Brandl/shutterstock.com

Elegancki zaczes na mokro

Elegancki zaczes na mokro
Jack-Frog/shutterstock.com

Ruda Broda Włosy Zaczesane na bok

Ruda Broda Włosy Zaczesane na bok - męska fryzura na 2017
1stockphotopro/Shutterstock.com

Nowoczesne wcięcie włosy zaczesane

Nowoczesne wcięcie włosy zaczesane
Zurijeta/Shutterstock.com

Delikatny Pompadour

Delikatny Pompadour klasyka w okularach
AJR_photo/shutterstock.com

Dłuższa grzywa modnie puszczona na bok

Dłuższa grzywa modnie puszczona na bok
Alones/Shutterstock.com

Tekstura włosa i delikatna grzywka

Fryzury na 2017 to Tekstura Włosa Dłuższa Grzywka

Boczny zaczes do mocnych włosów

Boczny Zaczes Elegancka Fryzura na 2017 rok

Proste włosy blond oraz grzywka

Proste blond włosy grzywka

Wygolony bok postawiona góra

Wygolony bok postawiona góra

Krótka tekstura i równa grzywka

Modna fryzura męska - cieniowane boki

Dłuższe zaczesane włosy z wygolonymi bokami

Dluższe zaczesane wygolone boki
Morris Motley

Pompadour na kręconych włosach

źródło

Krótkie kręcone włosy

source

Na żołnierza

Krótka męska fryzura

Krótka męska fryzura
Krótka męska fryzura

Blond zaczesane na bok

Blond zaczesane na bok
Blond zaczesane na bok

Wygolone boki z wcięciem

Wygolone boki z wcięciem
Wygolone boki z wcięciem

Wygolone wzory

Wygolone wzory
Wygolone wzory

Krótkie zbite kręcone włosy

Krótkie zbite kręcone włosy
Elquest/Shutterstock.com

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth
Liam Hemsworth

Jake Gyllenhaal

Jake Gyllenhaal
Jake Gyllenhaal, Andrea Raffin/Shutterstock.com

Henry Cavil

Henry Cavil
Henry Cavil

Zaczesane do góry z krótkimi bokami

Zaczesane do góry z krótkimi bokami
Zaczesane do góry z krótkimi bokami

Średniej długości włosy zaczesane do tyłu

Średniej długości włosy zaczesane do tyłu
Średniej długości włosy zaczesane do tyłu
Bradley Cooper Zaczesana w Przedziałkiem
Krista Kennell/Shutterstock.com
Christian bale krótkie cięcie
s_bukley/Shutterstock.com
Bruce Willis wygolona głowa
Tinseltown/Shutterstock.com
Daniel Craig Grzywka do Góry
Featureflash Photo Agency/Shutterstock.com
Gordon Ramsay
s_bukley/Shutterstock.com
Hugh Laurie Klasyczne Cięcie
s_bukley/Shutterstock.com
Johnny Depp Długie Włosy
PAN Photo Agency/Shutterstock.com
Jason Statham Krótko Wygolona
Ga Fullner/Shutterstock.com
Nic Cage długa fryzura zaczesana do tyłu
Nic Cage’s long, slicked-back
DFree/Shutterstock.com
Prince William Mocno przycięta fryzura
Kathy Hutchins/Shutterstock.com

Gerard Butler - Round Face - Spiky Hairstyle
Jaguar PS / Shutterstock.com
Zach Galifianakis - Round Face - Side Part Hairstyle
DFree / Shutterstock.com
Ryan Reynolds z wlosami zaczesanymi do tylu i broda
s_bukley / Shutterstock.com
Ryan Reynolds wojskowe cięcie
Kathy Hutchins / Shutterstock.com
Ryan Reynolds średniej długości fryzura
Jaguar PS / Shutterstock.com
Ryan Reynolds krotkie boki
Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
Ryan Reynolds klasyczna fryzura z przedzialkiem
DFree / Shutterstock.com

Jaguar PS / Shutterstock.com
Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com
s_bukley / Shutterstock.com
s_bukley / Shutterstock.com
JStone / Shutterstock.com
DFree / Shutterstock.com
Kathy Hutchins / Shutterstock.com
s_bukley / Shutterstock.com

Fryzura z brodą
1/1
Kręcone Włosy