100+ Najpopularniejszych Trendów – Fryzury Męskie na 2018 [Galeria]

100+ Najpopularniejszych Trendów – Fryzury Męskie na 2018 [Galeria]

Fryzury męskie w 2018 roku będzie to istne odrodzenie już znanych, starych trendów w ciekawych, nowoczesnych odsłonach. Ich spory wybór sprawia, że każdy mężczyzna, bez względu na typ urody, rodzaj włosów i ich długość może znaleźć coś dla siebie.

Nadchodzący okres, to bez wątpienia zwrot w stronę dłuższych fryzur, które podkręcone pazurem dzikich ułożeń na górnych partiach, stanowią uniwersalny sposób na męski look w każdym wieku. Połączona z krótkimi wycięciami w dolnych częściach staje się również bardzo praktyczną fryzurą, która jest doskonała na wiele okazji, a przy tym jest bardzo wygodna.

Ta popularna już od co najmniej dwóch lat fryzura męska zwana pompadourem nie schodzi z tapety, a wręcz ciekawie ewoluuje w stronę klasycznych, zaczesanych stylizacji, które sprawdzają się u mężczyzn, którzy preferują fryzury o krótszych bokach. Nowoczesne wersje są często również dłuższe, luźno stylizowane i bardziej naturalne. Pojawiają się tutaj również ciekawe upięcia w koczki czy kucyki na samuraja. Nie można jednak zapomnieć o klasyce, która nigdy nie wychodzi z mody jak krótkie militarne cięcia, czy też proste cieniowane fryzury.

Poniżej znajduje się ponad 100 najpopularniejszych fryzur męskich na 2018: