Jeśli masz cienkie włosy, można pomyśleć, że to przekleństwo, ale w rzeczywistości istnieje wiele stylowych fryzur, które świetnie pasują do cienkich włosów. W rzeczywistości do niektórych fryzur, cienkie włosy są idealne.

Naturalnie cienkie włosy lub przerzedzone włosy? Nieważne ile masz lat możesz wybrać z szerokiej gamy wspaniałych stylów. Oto 15 fryzur dla mężczyzn z cienkimi włosami, które uwielbiamy:

Włosy zaczesane do tyłu i wycieniowane boki

zaczesane do tyłu męskie włosy

Do tej fryzury bedziesz potrzebował nieco dłuższych włosów, które następnie zaczesujemy do tyłu. Należy użyć pomade, aby nadać włosóm stylowego lśniącego charakterku. Włosy s boków mogą być wygolone na różne długości. Jeśli lubisz się wyróżniać z tłumu – to jest fryzura dla Ciebie.

Włosy w górę – stylowo

Zaczesane włosy Bono

Jeśli masz cienkie i opadające włosy, ta fryzura jest właśnie dla ciebie. Tutaj prezentowany jest przez Bono, jest doskonałym wyglądem, który stosuje cienką linię włosów na jego korzyść. Szczotkowany styl dodaje objętości we właściwych miejscach, a delikatnie nastroszone włosy zwiększają obecność. Nie musisz już gardzić twoim fryzjerem!

Tekstura zaczesana na bok

Tekstura Zaczesana

Ten dłuższy styl wykorzystuje fakturę cienkich włosów na swoją korzyść. W tej fryzurze cienkie włosy wspierają uczesanie. Ze względu na zwykle schludne cienkie włosy, łatwo jest zaczesać włosy na bok. Rezultat jest czysty i profesjonalny, co czyni go doskonałym wyborem dla stylu biznesowego, który działa również w przypadkowych sytuacjach.

Zaczesany pompadour z przedziałkiem

Zaczesany pompadour z przedziałkiem

Ten lekki, przewiewny styl na pompadoura nadaje się do cienkich włosów. Skrajne cieniowanie włosów po bokach i z tyłu sprawia, że uwaga skupia się na tym punkcie. Prosty i wyrafinowany, to świetny wybór dla stylowych dżentelmenów.

Delikatna fryzura męska

Delikatna fryzura męska

Całkowicty bałagan, ten wyczuwalny, ochrypły wygląd przełamuje typową formę fryzjerską. Jeśli uważasz, że większość z tych fryzur dla mężczyzn o cienkich włosach nie jest na tyle dzika, spróbuj tej odmiany. Ten quiff wykorzystuje tylne parie włosów, aby stworzyć nieoczekiwany moment w stylu. Rezultat wygląda jak włosy były wyrzucone przez fale od morza.

Rozczochrana stylowa fryzura

Rozczochrana stylowa fryzura

Dla tych, którzy preferują frędzlę, ten wyluzowany wygląd zapewnia właśnie to. Rozczochrany, ale stylowy. Jest to styl, która może być oswojony lub luźny.

Fryzury dla mężczyzn z cienkimi włosami zazwyczaj koncentrują się na warstwach, ale ten styl tworzy frędzlę, aby zrównoważyć cienkie włosy. Ta cienkość włosów tworzy elastyczny obwód, który poruszy się z tobą. Co lubimy w tym stylu to jest poczucie pełności jakie daje, dodając zarówno pionowej i poziomej głębi głowy.

Tekstura – wygolone boki

Delikatna tekstura wygolone boki

Ta wysoce teksturowana fryzura jest żywa, ale zrelaksowana, doskonała do spędzania wolnego czasu w ciągu dnia. Czasem trzeba położyć się i zrelaksować, a ta fryzura jest idealna do tych chwil. Cienkie włosy są krótkie i teksturowane, co sprawia, że włosy są zogniskowane na górze głowy. Przycięte boki pomagają, kierując oko w czubek głowy. Ten styl jest również wysoce łatwiejszy do opanowania, więc nie musisz spędzać całego dnia na pielegnacji włosów.

Styl retro z wąsami

Styl retro z wąsami

Idź w retro z tym zaczesanym wyglądem. Doskonale nadaje się do cienkich włosów, w tym stylu sprawi, że będziesz się swobodnie uśmiechać.

Zaczesane włosy są jednymi z najlepszych fryzur dla mężczyzn z cienkimi włosami. Cienkie włosy można łatwo oswoić i delikatnie wyrównywać. Dodaje to lekkości, która zabiera cię od mężczyzny do dżentelmena. Ten prosty wygląd wykorzystuje stopniowe, mieszane zanikać po bokach, aby uzyskać pełny wygląd, a włosy na górze są zgrabnie zdjęte w miejscu dla maksymalnej elegancji.

Fryzura na cienkie włosy

Marco Reus fryzura na cienkie włosy

Szpiczaste włosy, niezapomniany wygląd, ta żywa fryzura jest idealna dla miłośników przygód. Ta fryzura nie jest dla wszystkich, ale na pewno zwraca uwagę. Będziesz wyróżniać się z tłumu w tym, asymetrycznym wyglądzie. Różni się od innych fryzur dla mężczyzn o cienkich włosach, ponieważ polega głównie na stylizacji na jego szpiczasty wygląd. Stały wosk lub żel będzie kluczem do tego stylu.

Krótkie cienkie włosy elegancko

Krótkie cienkie włosy elegancko

Styl, który stanowi oświadczenie, ta odmiana Ivy League jest klasyczna i stylowa. Jeśli jesteś fanem inteligentnego, krótkiego spojrzenia Ivy League, rozważ tę odmianę, która jest idealna do cienkich włosów. Włos zbliża się do głowy, styl wygląda na pełny, a włos zanika po bokach, aby włosy na górze wyróżniały się jeszcze bardziej. Ta fryzura wskazuje, że nie potrzebujesz mnóstwa włosów, aby uzyskać bardzo ciekawą fryzurę – potrzebujesz tylko właściwej kombinacji elementów.

Stylowy zaczes

Stylowy zaczes męskie fryzury

To jest powrót do podstaw z tym stylowy fryzem, który plasuje cienkie włosy na zupełnie nowym poziomie. Zaczesywanie wygląda świetnie na cienkich włosach, ponieważ korzystają z cienkiej warstwy. Jak widać na zdjęciu, włosy są czyste i na miejscu, ale nie sztywne lub niemrawe. Jeśli wolisz dłuższe fryzury, styl podobny do tego jest doskonałym wyborem. Dobry produkt do pielęgnacji włosów i trochę szczotkowania sprawią, że w krótkim czasie dojdziesz do perfekcji.

Cienkie włosy wygolone boki

Cienkie włosy wygolone boki

Wysoki kontrast pomiędzy górną i boczną stroną sprawia, że ta fryzura rzuca się w oczy. Dla facetów, którzy chcą najnowszego stylu, nie szukaj dalej to tutaj.

Jeśli szukasz różnych fryzur dla mężczyzn z cienkimi włosami, może być że szukasz czegoś innego. Jeśli tak, to zanikające cieniowane boki mogą być twoim następnym stylem. Szczelnie wycieniowany z dramatycznym zaniknięciem, ta fryzura pomaga ukryć cienkie włosy, koncentrując się na równowadze pomiędzy włosami na wierzchołku głowy i zanikaniu po bokach. Jeśli chcesz trochę więcej stylu, poproś fryzjera o golenie w dolnej części.

Delikatny irokez z cienkich włosów

Delikatny irokez z cienkich włosów

Ten nie końca irkoze jest nieco chaotyczny, idealnie nadaje się by nadać nosicielowi nieco ekstrawaganckiego charakteru. W tym cięciu cienkie włosy są stylizowane w górę i zwężają się do punktu w stylu irokeza. Naturalne układanie warstw, które pojawia się podczas układania włosów jest świetne przy cienkich włosach. Wycięte włosy po bokach zwiększają obecność włosa, co sprawia, że jest to wszechstronny wygląd.

Blond tekstura na włosy cienkie

Blond tekstura włosy cienkie

Nierówne krawędzie i warstwy tworzą dodatkową głębię i wizualne zainteresowanie. Facecie z cienkimi blond włosami, nie pominęliśmy Cię! Ten styl zainspirowany cięciem francuskim warstwowym, jest krótkim, rześkim uczesaniem z dużą ilością ruchu. Zaczesane włosy, poszarpane warstwy sprawiają, że włosy są delikatnie szpiczaste.

Blond zaczesane włosy

Blond zaczesane włosy

Ten modny, schludny styl jest idealny dla nastolatków, którzy chcą, aby fryzura była tak szalona jak ich garderoba.

Jeśli ta fryzura byłaby kawałkiem odzieży, byłaby to świetnie zaprojektowana koszula z oczkiem Oxford: skromna na pierwszy rzut oka, a jednocześnie odważna i ekscytująca podczas egzaminu. W tym stylu ruch jest dużo ruchowy, a włosy niemal zwężają się w pewnym momencie w środku, czerpiąc inspirację z irokeza. Chwyć kilka wysokiej jakości produktów do włosów, i ty możesz uzyskać to cięcie w krótkim czasie.

Blond-Ivy-League
1/3
Blond zaczesane na bok
Blond zaczesane na bok
brushed up, swept back
2/3
Kellan Lutz short choppy textured crew cut by s_bukley
3/3